• Najlepsza Stołówka


    na Placu Sztaszica w Pile
    serdecznie zaprasza na pyszne obiadki !!!
  • Zdrowy Catering

    dla szkół, przedszkoli i żłobków
    dzieci

Catering dla szkół, przedszkoli i żłobków

Party Catering
Najwyższej jakości surowce

Przygotowujemy posiłki z najwyższej jakości surowców, uwzględniając również diety alergiczne tj. bezmleczna, bezglutenowa, bez jajeczna itp.

Corporate Catering
Gwarancja zdrowia

Nasze posiłki to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa, mamy stałych i sprawdzonych dostawców surowców. W przygotowaniu posiłków dla dzieci wykazujemy się szczególną troską.

Air Catering
Wieloletnie doświdczenie

Na stałe współpracujemy z placówkami przedszkolnymi, szkolnymi a także żłobkami. Dbamy by jedzenie dla najmłodszych było smaczne, zdrowe i bezpieczne.

Przygotowywanie posiłków dla dzieci to dla nas szczególna misja

stołówka Piła
Niezmiernie istotne jest, aby dieta dziecka w okresie rozwoju była odpowiednio zbilansowana, smaczna, zdrowa, urozmaicona oraz wykorzystywała polskie produkty sezonowe. Ważne jest też aby produkty i składniki były świeże, o wysokiej jakości, możliwie bez konserwantów, ulepszaczy, a potrawy odpowiednio doprawione naturalnymi przyprawami. To w okresie żłobka, szkoły i przedszkola kształtują podstawowe nawyki żywieniowe naszych Pociech oraz smaki, które my dorośli wspominamy z sentymentem jako smaki dzieciństwa.
Naszą dewizą jest jakość i solidność usług na najwyższym poziomie.
Dlaczego warto wybrać Nasz catering?


Dla przedszkola to duża wygoda - nie trzeba zatrudniać kucharek, kupować drogiego sprzętu czy dokształcać się w dziedzinie zdrowego żywienia. Przedszkole może zająć się tylko sferą dydaktyczną, cały ciężar dostarczania pełnowartościowych i zgodnych z normami żywienia posiłków, wykonywanych w odpowiednich warunkach sanitarnych, zostaje powierzony firmie wyspecjalizowanej w tej dziedzinie. Nasze posiłki są smaczne i pełnowartościowe. Sami powierzamy nasze dzieci przedszkolom i wiemy jak ważna jest kwestia wyżywienia w tego typu placówkach.

Restaurant Indoor

Dlaczego warto wybrać nasz catering?
Powodów jest wiele!

Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem i renomą na rynku. Mamy ogromne doświadczenie - od wielu lat przygotowujemy catering dla przedszkoli i szkół w Pile. Posiadamy najlepszą kadrę z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci. Naszą dewizą jest jakość i solidność usług na najwyższym poziomie.

Smaczne, zdrowe posiłki

Zapewniamy nie tylko smaczne, ale również zdrowe i bezpieczne posiłki dla Waszych milusińskich. W naszym menu znajdziecie Państwo takie zdrowe produkty jak: kiełki, jogurty naturalne, kasze, wypieki własnej roboty, kaszę jaglaną, owoce. Nasze dania robione są codziennie z najświeższych, specjalnie wyselekcjonowanych produktów.

Atrakcyjne ceny

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą cenę w stosunku do jakości. Nasza firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta. W naszej ofercie znajdują się diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi (nie są one obciążone dodatkowymi kosztami). Naszą dewizą jest jakość i solidność usług na najwyższym poziomie.

Staranność i higiena

Kładziemy ogromny nacisk, aby wszelkie prace odbywały się z należytą starannością i dbałością o higienę. Nasza firma jest pod stałą kontrolą sanepidu i spełnia wszelkie normy HACCP i GMP. Posiadamy specjalistyczne pojemniki GN z odpowiednimi certyfikatami, do przewożenia żywności dla dzieci.

Zapraszamy do współpracy

   667 723 514

Stołówka Piła
ul. Marii Konopnickiej 13
(Plac Staszica) 64-920 Piła
Stołówka czynna:
Poniedziałek - Piątek
09:00 - 17:00